OKKO AR

#каваоке

Завантажуй OKKO AR

Як це працює?

  • Купуй будь-яку каву або чай на АЗК
  • Завантажуй безкоштовний мобільний додаток OKKO AR
  • Скануй мишку на кавовому стакані, щоб вона ожила
  • Слухай або співай улюблені різдвяні хіти
  • За хороший спів отримуй знижку до 2 грн/л балами Fishka додатково до персональної знижки на пальне
OKKO AR OKKO AR OKKO AR
OKKO AR

СПІВАЮТЬ ВСІ

Ми на ОККО дуже любимо різдвяний настрій і подарунки. Тому вже традиційно до свят запустили серію лімітованих кавових стаканів. На цей раз із символом 2020 року – білими мишками. Їх троє, і вони – класні музиканти. Звичайно, кожен може зіграти і сам, але, зібравшись разом, вони – справжній різдвяний бенд.

Щоб послухати, потрібно просто відсканувати мишку на кавовому стакані за допомогою мобільного додатку ОККО AR і вона «оживе».

Але яке свято без кави та пісень? Тому ми придумали КАВАОКЕ. Це як караоке, але веселіше, бо за гарний спів ти отримуєш ще й знижки на пальне.

Як отримати знижку?

Спочатку потренуйся досхочу, а один раз на добу маєш шанс заспівати на знижку. Потрапляй у ноти та слова, співай гучно, не затуляй динамік рукою і тоді твої шанси отримати знижку суттєво виростуть.

OKKO AR

Після автоматичного аналізу твого співу додаток видає результат та розмір знижки:

  • «так собі» - потренуйся ще;
  • «добре» - твоя знижка балами Fishka +50 коп./л на бензин/ДП і +25 коп./л на ГАЗ;
  • «чудово» - твоя знижка балами Fishka +1 грн/л на бензин/ДП і +50 коп./л на ГАЗ;
  • «бездоганно» - твоя знижка балами Fishka +2 грн/л на бензин/ДП і +1 грн/л на ГАЗ.

Всі твої знижки зберігаються у в додатку або ж ти можеш зберегти їх у галерею смартфона.

Щоб скористатись знижкою, приїжджай на ОККО, заправляйся і при розрахунку пред’яви електронний купон та свою картку Fishka. Знижка по купону просумується з твоєю персональною знижкою на пальне від ОККО і миттєво нарахується балами Fishka. Накопичені бали можна списати через 24 години.

Знижка надається на одну заправку до 100 л. Після сканування штрих-код стає неактивним і більше скористатися ним неможливо. Залишок невикористаних літрів згорає. Знижки по різних купонах не сумуються між собою.

Детальніше про умови надання персональних знижок тут

OKKO AR

Завантажуй OKKO AR

*Під «всі» маються на увазі фізичні особи, що виконують умови Правил акції, яка діє з 01.12.2019 р. до 31.01.2020 р. в мережі діючих АЗК ОККО на території України. #КАВАОКЕ – умовна назва караоке в межах зазначеної акції.